عکس س.ک.س. داغ ، بدو بیا !
ساعت ٧:۱۱ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٢ اسفند ۱۳۸٩   کلمات کلیدی: دنیای مجازی ،خاطره ،دغدغه

بابا ما نفهمیدیم چرا این پست این همه مشتری داره ، ولی قبل از خوندن اون ، پست زیر رو بخون ، یه شعر با حال توش هست !

http://bikhnevesht.persianblog.ir/post/44/

--------------------------------

در عنوان پست جدیدش آمده بود ، عکس س.ک.س داغ ، .... برام عجیب بود ، راستش کمی هم شیطون همکاری کرد ، کلیک کردم روش ، منو برد به آدرس mihanmag1.persianblog.ir/post/119   ، یه جایی به اسم مجله اینترنتی میهن .

اولین مطلبی که دیده می شد ، مطلبی بود تحت عنوان ، همه چیز در مورد ماست ، تو پستهای اخیرش هم فقط یه عنوان عکس دیده می شد به اسم گالری عکس بسم الله  !

گفتم ای کلک ، خواسته  به شیطون کلک بزنه ، با اون عنوان  ، عکس بسم الله نشونم بده ، روش کلیک کردم ، تنها چیزی که دیده نمیشد عکس بسم الله بود . دیدم  به خدا هم کلک زده .....

توضیح ضروری هالو هفت شنبه

راستش رو بخواید ، بعد از گذاشتن این پست ، که بدون هیچ قصد قبلی انجام شد ، خیلی متعجب شدم ، هم از سرویس بی نظیر گوگل ، جهت نمایش آن به کاربران ، هم از سیل مشتاقان به این گونه مطالب ، به طوری که این پست ، به صدر ارجاعات گوگل از وبلاگ تبدیل شد .  به ویژه در داخل کشور ، پس لازم است بگویم که :

1 - هالو هفت شنبه ، برای شخصیت بازدیدکنندگان امتیاز قایل است ، نه به تعداد آنها ، بنابراین قصد هیچ بهره برداری کثیف از این روش مدنظر نبوده است .

2- هالو هفت شنبه ، از همه کسانی که به جهت دیگری این پست را خوانده ، و احتمالاً دست خالی برگشته اند پوزش میخواهد .

3-واقعاً به این نتیجه رسیدم که کنترل فیزیکی سایتها و وبلاگها چندان مقدور نیست ، متاع کفر و دین مشتری خود را دارد ، و هر یک در دنیای هزارتوی مجازی آن را می یابد .

4- جا دارد ، مسئولین عزیز فرهنگی ،به  این گزارش کوتاه  ، به عنوان هشداری جدی ،  بیشتر فکر کنند .

5 - گفتنی های بیشتری هم هست که اگر ، اهلش خواست ، خواهم گفت .

به همه عزیزانی که با جستجوی واژه  "عکس س" به این پست رسیده اند . توصیه میکنم پست زیر را نیز بخوانند.... ، اونجا برات نوشتم ، مال کدوم شهر و دیاری !  

http://almasipage.persianblog.ir/post/476/