چنین گفت شیخ ما (4)

از موارد معدودی ، که حالم واقعاً از خودم به هم خورده ، وقتهایی بوده ، که تملق و چاپلوسی کسی رو گفتم ....

/ 12 نظر / 521 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نصرت زاده

هر کسی کو نقش خود بیند بر اب بر زگر باران و گازر افتاب. .................................................................................باران که در لطافت طبعش خلاف نیست در باغ لاله روید در شوره زار خس.

نصرت زاده

بعضی ها ژنتیکی مریض هستند. همان شعر زیبای درختی که تلخ است وی را سرشت..........الی اخر . نمیدانم شیخ را چه گذشته. ولی از کوره در نرویم. تا سیه روی شود هر که در او غش باشد.

نصرت زاده

حب وبغض وحماقت.بی فرهنگی .بی خردی.دوری از عقل.بی فکری.دگم بودن .و شاید حسادت.و......................................... عوامل ازار دیگران میشود. نباید از کوره در رفت.همچون کوه استوار.

نصرت زاده

گر چه این قیاس در مورد بنده مصداق ندارد.ولی اویس قرن را پیغمبر (ص) علیرغم اینکه یک دیگر را هر گز ندیدند .دوست خطاب شد. شاید شاید بنده افتخار شرفیابی به حضور را نیابم. ولی در دوستی وفادارم. زمان ان را امید دارم.ثابت کند. شاد بی.

نصرت زاده

چه خوبست .تنهایی.وبه جایی وابسته نبودن.(خودم)که وقت دارم. نه بر اشتری سوارم. نه چو خر به زیر بارم. نه خداوند رعییت. نه غلام شهریارم....... پس میتوانم .همیشه رهرو شیخ باشم. که مرا ارزوست این.

سید علیرضا رئیسی

شیخ بزرگ ما چطوره تازه داشتیم یک صفائی میکردیم که خوب مشخص نیست چه شد من هم مثل شما از تملق بدم میاید ولی خوبیها را هم باید گفت برای اینکه همه بدانند اگر نیکی کنند نامشان به نیکی یاد میشود و امر به معرفی است در نوع خود و البته بدیها را به ظاهر و در خال شهود نباید گفت بلکه به خفا تا آبروی کسی نرود و ان شاء الله من جزو متملقین نباشم

meysam

سلام دوست عزیز ..... وبلاگ جالب و زیبایی دارید برای دیدن تازه ترین عکسهای جالب، بامزه ، خنده دار و جدید، مطالب طنز و سرگرمی، جوک و اس ام اس، پزشکی، داستان، شعر، مذهبی، روانشناسی، خانواده، رایانه و اینترنت و ... و دهها مطللب خواندنی دیگربه این وبلاگ مراجعه کنید. www.funweb.loxblog.com

مریم

سلام هر دو وبلاگتونو یه نگاهی کردم واقعا وزینن . ایشالله کم کم مطالب رو میام میخونم . ممنون از وبلاگای خوبتون[گل]

ساراازکرمانشاه

[خنده]