پاسخ بده ، جایزه بگیر (34)

"طرح مسکن مهر آغاز کار است و یک مُسکّن محسوب می‌شود و درمان اصلی دولت برای حل مشکل مسکن در راه است . " این سخنی است از رییس محترم جمهور که ماه پیش فرموده اند ، و ما هم در سایت صنوف مسکن ایران یا " صما" خواندیم .

اما اینکه ما چرا اینقدر دیر به این خبر پرداختیم  ، دلیلش این بود که نمیتوانستیم کلمات مسکن و مُسکّن را طوری بنویسیم که از هم قابل تشخیص باشد ، اما به نظر شما اگر خوراندن یک  مُسکّن به یک بیمار هشت سال ، یعنی دو دوره یک دولت طول بکشه ، درمان نهایی بیماری چقدر طول میکشه ؟

1- هشت سال ؟

2- هشتاد سال؟

3- هشتصد سال ؟

4- تا پایان دوره دولت دهم + من خیلی خرم ! 

به بهترین پاسخ اجازه داده میشود ، که اینقدر نظر بده ، تا نظردونش پاره بشه !

/ 6 نظر / 28 بازدید
70 روش گرفتن وام بدون بهره 5 ساله

70 روش گرفتن وام بدون بهره ، بازپرداخت وام ها 5 ساله ما به شما ياد مي دهيم كه از چه روشهايي مي توانيد وام هاي ميليوني بدون بهره بگيريد از اين روشها فقط تا پايان سال 90 مي توانيد استفاده كنيد!!! بازپرداخت اين وام ها 5 ساله هستند!!! منطبق با سياستهاي اخير دولت در خصوص اشتغال و كارآفريني !!! مي دانيد تا به حال چند نفر با استفاده از اين ترفندها صاحب وامهاي كلان شده اند و شروع به سرمايه گذاري هاي بزرگ و پر سود كرده اند؟! داراي شماره ثبت در وزارت ارشاد شماره ثبت : 12911 شماره پروانه نشر : 3843 دريافت وامهاي چند صد ميليوني با يارانه چهار درصد در هر شغلي ، هر جايي و با هر تخصصي باز پرداخت وام در طي 5 سال براي کسب اطلاعات بيشتر به نشاني زير مراجعه فرماييد: http://get-shorty.com/shorty/vam90/

zohre

سلام بازم سلام . ماه رمضان مبارك . اگه دلت ميخواد تو اين ماه و با اين گرما از خونه بيرون نري و با اين حال براي خودت و دوستات خريد كني من برات يه پيشنهاد دارم . يه بازار اينترنتي با هر كالايي كه دلت بخواد با بالاترين كيفيت و بهترين و مناسبترين قيمت .نشوني اين بازار رو بهت بگم ؟ باشه . www.1bazar.net يه سر بزن پشيمون نميشي

نصرت زاده

یکی را اشتباهی بردند دیوانه خانه.دید دیوانه ها توی یک صف چند کیلومتری به نوبت ایستاده اند.از رییس دیوا نه ها پرسید .این صف برای چیست ؟ جواب داد به نوبت داخل یک سوراخ را نگاه میکنند. پرسید .چی تو اون سوراخ پیداست. گفت:هیچی.شما هم اگر مایلید برید تو صف بد نیست.

نصرت زاده

مهندس یادته 8/8/88 فکر میکنم 8888سال دیگه.گزینه 5. ببخشید که این سوال 5 گزینهای شد.یکی عیبی نداره.

ملیکا

گزینه ی 3×3×3 صحیحه. راستی خوشحال میشم به منم سر بزنی.